EURÓPSKE ZÁLEŽITOSTI | AMBASÁDORSKÁ
ŠKOLA EP
| Kultúrne dedičstvo | Tvorba a manažment projektov | Cudzie jazyky |
Infocentrum, Komunitné aktivity POTVOR | Ocenenie za
príkladnú obnovu
| Miestny rozvoj
strategické plánovanie
| Správa bytového fondu | Festival UMENIE A VÍNO

Navigačné menu

Preskočiť navigáciu

Kultúrne dedičstvo


Absolventi

2007/2008

Meno/Name Krajina/Country
Olga Brana Chorvátsko
Lucia Házyová Slovensko
Srdjan Milosevic Srbsko
Sara-Ellen Power USA
Agne Rymkeviciute Litva
Martina Strugar Chorvátsko
Michal Škrovina Slovensko
Jana Švantnerová Slovensko
Milica Tanasijevic Srbsko
Goran Todorovic Srbsko
Reinder Zwart Nemecko

2003/2004

Meno/Name
Krajina/Country
Anna Antalová Slovensko
Ján Beták Slovensko
Ľudmila Bistáková Slovensko
Katarína Kozáková Slovensko
Jelisaveta Mihajlovič Srbsko a Čierna hora
Pavol Podskoč Slovensko
Zdenko Sojka Slovensko
Terézia Volková Slovensko

2002/2003

Meno/Name Krajina/Country
Daria Andrash Ukrajina
Petra Gojdičová Slovensko
Lejla Hadzic Bosna a Herzegovina
Damir Hadzic Bosna a Herzegovina
Katarína Hečková Slovensko
Jana Kušíková Slovensko
Zuzana Orságová Slovensko
Roland Vančó Slovensko
Zuzana Vydarená Slovensko
Viktor Wiedermann Slovensko
Ivana Zavillová Slovensko
Natallia Holsavá Bielorusko
Yuri Utkin Slovensko

2001/2002

Meno/Name Krajina/Country
Mirela-Adriana Anghelache Rumunsko
Aleksandra Kapetanovic Juhoslávia
Elena Kminiakova Slovensko
Natalya Lazar Ukrajina
Alexander Litvinov Gruzínsko
Natalia Orinchay Ukrajina
Maja Oven Slovinsko
Hana Pavlínyová Slovensko
Michal Vanek Slovensko
Barbora Webberová Slovensko
Martin Žatkuľák Slovensko

2000/2001

Meno/Name Krajina/Country
Zuzana Bauerová Slovensko
Eva Hody (držiteľka Ceny A. Brunovskej) Nemecko
Magdalena Horňáková Česká republika
Andrew McClelland Veľká Británia
Violeta Nenova Bulharsko
Silvia Šujanová Slovensko
Oxana Tulejová Slovensko
Denisa Zdechovanová Slovensko

1999/2000

Meno/Name Krajina/Country
Martin Bóna Slovensko
Slávka Doricová Slovensko
Peter Gutek Slovensko
Boris Hochel Slovensko
Michaela Chalupová Slovensko
Svetla Kazalarska Bulharsko
Miroslav Matejka Slovensko
Anca-Elena Multescu (Damaschin Stoica) Rumunsko
Andrea Rousová Česká republika
Marek Šarišský Slovensko
Irina Gabriela Vespan - Mocioiu Rumunsko

1997/1998

Meno/Name Krajina/Country
Andrea Domanová Slovensko
Lucia Gembešová Slovensko
Madalina Ghemaru Rumunsko
Lívia Krupová Slovensko
Jana Labancová Slovensko
Alban Laze Albánsko
Martina Patschová Slovensko
Kristína Smolková Slovensko
Cristian Sonea Rumunsko
Ghafor-Sherif Soraya Slovensko