EURÓPSKE ZÁLEŽITOSTI | Predsedníctvo SR
v Rade EÚ
| Kultúrne dedičstvo | Tvorba a manažment projektov | Cudzie jazyky |
Infocentrum, Komunitné aktivity POTVOR | Ocenenie za
príkladnú obnovu
| Miestny rozvoj
strategické plánovanie
| Správa bytového fondu | Festival UMENIE A VÍNO

Navigačné menu

Preskočiť navigáciu

Kultúrne dedičstvo


Aj v roku 2016 oceňujeme obnovenú tradičnú architektúru v Bratislavskom regióne

Ocenenie za príkladnú obnovu 2016    

Academia Istropolitana Nova spoločne s partnermi a podporovateľmi projektu - Bratislavským samosprávnym krajom          a Prvou stavebnou sporiteľňou realizujú už siedmy ročník súťaže o príkladnú obnovu tradičnej architektúry v regióne.

Oceňovaním príkladných projektov obnovy chceme vyjadriť uznanie majiteľom za zachovanie, obnovu a využívanie pre región typického, nie vždy pamiatkovo chráneného stavebného fondu a tiež poskytnúť inšpiráciu budúcim stavebníkom. Viac informácií o súťaži a spôsobe nominácie si prečítate TU

Hlasujte za príkladnú obnovu! 

Počas roka 2016 sme dostali početné tipy na obnovenú tradičnú architektúru, a tiež sme s kolegami aktívne vyhľadávali príkladné projekty obnovy v Bratislavskom regióne. Odborná porota z týchto tipov navrhla na ocenenie 6 projektov obnovy, ktoré vám predstavujeme na našej stránke.

O tom, ktorý z týchto objektov získa Ocenenie verejnosti, môžete rozhodnúť aj vy v internetovom hlasovaní na www.ainova.sk/rocnik 2016, kde nájdete tohtoročnú galériu nominovaných projektov obnovy.

Hlasovanie: Ak chcete dať hlas niektorému z objektov predstavených v galérii ročníka 2016, stačí rozkliknúť si jeho nadpis. Dostanete sa tak ku galérii fotografií konkrétneho objektu. V spodnej časti galérie, pod popisom objektu, sa nachádzaj tlačítko s nápisom HLASUJ, kliknitím naňho hlasujete za uvedený objekt. Hlasovanie bude pre verejnosť otvorené do stredy 7.12.2016, 12:00 hod

Z jednej IP adresy sa dá hlasovať iba jeden raz a aj viac počítačov môže mať pridelenú jednu IP adresu (všetky počítače v jednej kancelárii/dome/byte).

Cenu verejnosti získa objekt s najvyšším počtom hlasov.

Okrem Ceny verejnosti sa projekty obnovy uchádzajú aj o Cenu odbornej poroty.

                                                                                                                                          

Kontakt: Michal Škrovina, michal.skrovina(at)ainova.sk, bhcd(at)ainova.sk
              Helena Bakaljarová: hela.bakaljarova(at)ainova.sk, bhcd(at)ainova.sk
              Tel: 02/4497 0452 až 453; 0903/242 448

Projekt v roku 2016 podporili: